.

מחזור 21!!!
השתלמות בהקניית כישורים חברתיים
למטפלים ומאמנים לילדים ונוער ומבוגרים צעירים

לעבודה עם ילדים, נוער, מבוגרים צעירים עם ASD, ADHD בתפקוד גבוה, לקויות למידה 

ההשתלמות מקוונת דרך זום!!

.

המלחמה ומשבר הקורונה שגוררים בידוד חברתי ובילוי שעות מרובות מול מסכים משפיעים על החיים החברתיים של ילדים ומתבגרים.  אין ספק כי ילדים, בני נוער ומבוגרים צעירים, שחוו קשיים בתחום החברתי עוד לפני המשבר, מוצאים את עצמם בימים אלו בנסיגה והם חווים יותר בדידות, תסכול ועצב בשל מצבם החברתי.
סדנת הכישורים החברתיים היא הזדמנות עבורכם לסייע להם לצאת מהמצב ולעזור להם למצוא את דרכם חזרה וליצור קשרים חברתיים מספקים ולחוש שייכות.

האם גם אתם פוגשים בקליניקה, מדי יום, יותר ויותר ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים עם קשיים חברתיים? 

האם גם אתם מודעים לפגיעה העכשווית ברמת הסיפוק מחייהם ומפגיעה עתידית אם לא יקבלו את הטיפול הראוי?
האם גם אתם משתוקקים לכלים שיאפשרו לכם לסייע לילדים ומתבגרים אלו לעשות שינוי משמעותי בחייהם?

 

אני מזמינה אתכם להגיע להשתלמות בנושא הקניית כישורים חברתיים לילדים, נוער ומבוגרים צעירים עם
  ASD בתפקוד גבוה, לקויות למידה ו-
 ADHD 
מתי?
ביום רביעי, 15/5/24 
בין השעות 15:00- 20:30
אונליין בזום

עלות ההשתלמות 500 420 ש"ח
ובהרשמה מוקדמת עד ה 5/5, המחיר הוא 350 ש"ח

 ההרשמה להשתלמות מתבצעת טלפונית -

 052-8353522, 050-6874640
וניתן גם/או להשאיר פרטים בטופס: 

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי

מה תקבלו בהשתלמות?

הסבר על תהליך ההערכה של עולם הכישורים   החברתיים בקרב המטופלים והמתאמנים עמם אתם   עובדים, תוך שימוש בשאלון כישורים חברתיים, בעל 7   הקטגוריות, שהורכב ע"י ד"ר איריס ברכוז.

הגדרת מטרות ויצירת תכנית עבודה בתחום החברתי.

רצף תהליך הדרגתי של הקניית כישורים חברתיים, כולל   איך רוכשים חברים, איך שומרים על חברויות, הצטרפות   לקבוצות חברתיות, התנהלות חברתית הולמת   סיטואציות  ספציפיות, התמודדות עם מצבים מאתגרים   כמו הצקות, בריונות, השפלה ועוד.

חשיפה למשחקים בתחום.

תרגולים חוויתיים של הכלים הנלמדים תוך שימוש   במשחקי תפקידים.  

חשיפה לערכה שפותחה ע"י ד"ר ברכוז "ערכה לאבחון   מיומנויות חברתיות בתמונות" ורכישה במחיר מוזל.

הכלים מתאימים לשימוש בטיפול פרטני וכן בקבוצות.

בנוסף- תקבלו חוברת מוכנה להדפסה של כל הכלים שנלמדים בהשתלמות.

שיתוף פעולה וביטוי של מיומנויות חברתיות נוספות במשימה משותפת

קרן דמתי:

"השתתפתי בשבועיים האחרונים בהשתלמות חשובה ומרתקת. אולי הכי חשובה בימים אלו לפחות לילדים שאני פגשתי. בהשתלמות העבירה ד"ר איריס ברכוז כלים כיצד ללמד ילדים (בכל גיל!!!!) מיהו חבר אמיתי? איך בוחרים קבוצה? איך נכנסים לקבוצה? איך לפתח שיחה עם חבר.. מה כדאי לומר.. מה לא? מהן תנועות הגוף המביעות עניין ואפילו איך מארחים חבר בבית, עולם שלם של כישורים חברתיים שלחלקם יש באופן טבעי ולחלקם הגדול אין והם נשארים לבד עם תחושת בדידות קשה מנשוא חשופים לביריונות. נהנתי. למדתי. ובעיקר יצאתי עם כלים מעשיים ופרקטים. תודה!"

 

קרן אלוש דמתי- מאמנת ילדים עם הפרעת קשב ואימון ריגשי 

שני כרמי ברשטלינג

"המלצה חמה! היום הייתי בהשתלמות "פיתוח מיומנויות חברתיות" של ד"ר איריס ברכוז. השתלמות מדהימה ולטעמי חובה לכל מי שעובד עם ילדים על הרצף בתפקוד גבוה או ילדים עם קשיים חברתיים. ההרצאה שולבה עם המון תרגילים כך שהיתה חוויתית במיוחד. מהתיאוריה ללמידה פרקטית והתנסות. איריס ברכוז מרצה בחסד. בנוסף, רכשתי את הערכה שאיריס פיתחה לאבחון מיומנויות חברתיות בצורה יעילה וחחויתית. ממליצה בחום"

 

שני כרמי ברשטלינג, קלינאית תקשורת

ישראלה שביט:

"תודה רבה על ההשתלמות בהקניית כישורים חברתיים. אחת ההשתלמויות המעולות בהן השתתפתי. הצלחתי לשמור על ריכוז מ 9 עד 15:30 שזה נדיר מבחינתי... המון המון כלים פרקטיים לשימוש במיידי".

 

ישראלה שביט- מנהלת "שביט מרכז למידה"

בשמת פלוטניק:

      "ההשתלמות בכישורים חברתיים מאוד מקיפה ואפשר ממש לצאת ולעבוד עם הכלים עם הילדים שמגיעים אלינו: גם ילדים עם קשיים חברתיים, עם חרדה חברתית, עם ADHD וגם ילדים על הרצף. עם כולם אפשר לבנות תכנית עבודה שמתבססת על ההשתלמות. ממש מומלץ.

משתתפת בכל ההשתלמויות של איריס ובכל השתלמות נוסף לי משהו. יש לי ערימה של תיקים מההשתלמויות ובכל פעם אני עוברת עליהם ו"שולפת" דברים חדשים. ההשתלמויות מסודרות, מאורגנות, הולכות לפי עקרונות ה- CBT והאימון ומקנות ממש ארגז כלים לעבודה. מומלץ ביותר".

 

בשמת פלוטניק, מטפלת CBT, מאמנת להפרעות קשב, מאמנת הורים 

נטלי מנטולה:

"הסדנה היתה מאוד מעניינת. קבלתי הרבה כלים לעבודה על כישורים חברתיים, כלים פרקטיים שאוכל להשתמש בהם בעבודה עם ילדים עם בעיות חברתיות שסובלים מ ADHD ,ASD, לקויות למידה, ממש נהניתי מהסדנה והרבה הרבה תודה."

 

נטלי מנטולה, פסיכולוגית חינוכית, מטפלת CBT

יפה באזיס:

 "הכרתי את איריס לפני שנים ומאז מצטרפת למירב ההשתלמויות המשמעותיות שמקיימת. כך גם להשתלמות האחרונה בנושא כישורים חברתיים. ההשתלמות משקפת נאמנה את הכישורים החברתיים הנחוצים לילדים לצורך קיום תקשורת חברתית בחיי היום יום. יש להדגיש כי החומר מוגש בצורה מובנית ונהירה והדבר מאפשר לכל מטפל להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי בחומר איכותי ומגוון".

 

יפה באזיס, מרפאה בעיסוק, מורה לחינוך מיוחד, מטפלת CBT

 

קצת עלי.... ד"ר איריס ברכוז

 

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת CBT (קוגניטיבית-התנהגותית) מומחית ומדריכה, מאמנת ADHD בכירה, מטפלת בילדים, מתבגרים, הורים ומבוגרים עם ADHD וחרדות מזה 25 שנים.  מנחת סדנאות ומלמדת בתכניות CBT לילדים ונוער ברחבי הארץ. בעלת המרכז לאימון וטיפול CBT ברמת גן וביה"ס ל ADHD. שימשה כראש וועדת חברים באיט"ה (האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי) ומנהלת החל מ שנה"ל תשס"ה את תוכנית ה CBT הדו-שנתית באוניברסיטת תל אביב.
מפתחת  ה"ערכה לאבחון מיומנויות חברתיות בתמונות", "פרעו"ש בראש" ושל המשחק הטיפולי/אימוני "בקצב הלב".
בעבודתי אני משלבת טכניקות טיפוליות ואימוניות מעולם ה-CBT יחד עם עבודת גוף-נפש, כולל מיינדפולנס וביופידבק. אני מוצאת כי השילוב יעיל ביותר ועונה על הצרכים המגוונים של בעלי ADHD.

אני מזמינה אתכם להגיע להשתלמות בנושא הקניית כישורים חברתיים לילדים, נוער ומבוגרים צעירים עם
ASD בתפקוד גבוה, לקויות למידה ו-
ADHD
מתי?

ביום רביעי: 15/5/24, בין השעות 15:00- 20:30

בזום, אונליין

עלות ההשתלמות 500  420 ש"ח
ובהרשמה מוקדמת עד ה 5/5, 350 ש"ח

 

 

ההרשמה לסדנה מתבצעת טלפונית-

ויקי- 052-8353522

 050-6874640
וניתן גם/או להשאיר פרטים בטופס: 

שם
דואר אלקטרוני
טלפון סלולארי

.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.