.

בעקבות הביקוש והצורך - השתלמות חדשה במרכז:
איך מלמדים ילדים ומבוגרים עם ADHD
לנהל את הזמן ולקבוע סדרי עדיפויות בצורה נכונה?

קשיים בניהול זמן ובקביעת סדרי עדיפויות הם אחד הנושאים ה"חמים" ביותר בעבודה עם בעלי ADHD בכל הגילאים. האם יש לכם את הכלים המתאימים ביותר כדי לעזור למטופלים ולמתאמנים שלכם להתמודד ?

חדש במרכז שלנו: השתלמות במתן כלים ו"טריקים" לעבודה על ניהול זמן בהתבסס על גילוי והגדרת ערכי המתאמנים/מטופלים

קשיים בניהול זמן יעיל וקביעת סדרי עדיפויות בצורה נכונה מעכבים בעלי ADHD (אך לא רק בעלי ADHD..) מלהשיג את מטרותיהם ולחיות חיים מספקים ובעלי ערך. פעמים רבות הם נאלצים לחיות בתחושת לחץ תמידי, מפתחים חרדת ביצוע או פשוט מרימים ידיים ומוותרים. לבעלי ADHD יש קושי ספציפי בהפנמת מושג הזמן והם זקוקים לאסטרטגיות יעילות יותר כדי להתמודד עם הנושא. ההשתלמות בנושא ניהול זמן ל-ADHD נועדה להקנות למטפלים ולמאמנים כלים יעילים כדי לעבוד על נושא בסיסי זה.
עוד לפני שמתחילים לעבוד עם מטופלים ומתאמנים, חשוב שנבין את מורכבות הנושא שנוגע בכל כך הרבה תחומים שקשורים לקשיים הספציפיים של בעלי ADHD. קשיי ניהול וארגון באופן כללי, קשיים בדחיית סיפוקים, קושי בהבחנה בין עיקר וטפל, קושי בקבלת החלטות, צורך בריגושים והפתעות, חוסר בהערכה עצמית ואמונה כי יצליחו לממש את מטרותיהם, כל אלו ועוד מעכבים את היכולת לנהל זמן ביעילות. ההשתלמות כוללת בנוסף לאסטרטגיות, כלים וטיפים גם העמקה בנושא גילוי והגדרת ערכים כבסיס ראוי ומוטיבציוני לנושא ניהול נכון של הזמן.


ההשתלמות בהנחיית: דר' איריס ברכוז - פסיכולוגית חינוכית מומחית,
מטפלת CBT מוסמכת ומדריכה עם מומחיות עם בעלי ADHD, חרדות ולקויות למידה

אני מזמינה אתכם להגיע להשתלמות בנושא ניהול זמן יעיל וקביעת סדרי עדיפויות לבעלי ADHD

ההשתלמות תתקיים ביום שישי, בתאריך 3/11/17
 בשעות- 14:30-9:00

המיקום: מכללת רמת גן, רחוב פנחס רוטנברג 87
(בניין 6 חדר 604)

עלות ההשתלמות - 500 ש"ח,
בהרשמה מוקדמת עד ה 24/10/17- 450 ש"ח

ההרשמה להשתלמות מתבצעת טלפונית -
050-6874640

וניתן גם/או להשאיר פרטים בטופס: 

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

קצת עלי.... ד"ר איריס ברכוז

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת CBT (קוגניטיבית-התנהגותית) מומחית ומדריכה, מאמנת ADHD בכירה, מטפלת בילדים, מתבגרים, הורים ומבוגרים עם ADHD וחרדות מזה 20 שנים.  מלמדת בתכניות הכשרה למטפלי CBT לילדים ונוער ברחבי הארץ, בשפ"חים ברחבי הארץ, במדרשה הארצית לפסיכולוגים חינוכיים ועוד. בעלת בית ספר לאימון קוגניטיבי-התנהגותי לבעלי ADHD, לקויות למידה וחרדות.
בעבודתי אני משלבת טכניקות טיפוליות ואימוניות מעולם ה-CBT יחד עם עבודת גוף-נפש, כולל מיינדפולנס וביופידבק. אני מוצאת כי השילוב יעיל ביותר ועונה על הצרכים המגוונים של בעלי ADHD וחרדות.

 

המשתתפים מקבלים חוברת עם כל המידע, התהליכים והכלים שמוצגים בהשתלמות

יום שישי 03.11.2017

מה בתכנית

09:20-9:00    ניהול זמן וקביעת סדרי עדיפויות בקרב בעלי ADHD: סוגי הקשיים, גורמים לקשיים ומה                              כוללת תכנית ההתערבות

10:15-09:20  מהם ערכים? מדוע אי אפשר בלעדיהם כשקובעים סדרי עדיפויות? הדגמה של זיהוי ערכים                           והגדרתם

10:25-10:15   הפסקה

11:05-10:25   תרגול קביעת ערכים והגדרתם. הַכְוַנָה לקביעת מטרות

11:05 -11:55 מודל חשוב/דחוף עפ"י סטיבן קובי ושון קובי- קביעת סדרי עדיפויות

12:30-11:55  הפסקה

13:30-12:30  תרגילים ואסטרטגיות לתכנון זמן על בסיס יומי, שבועי וחודשי תוך התחשבות בערכים 

14:30-13:30  התאמת הטכניקות לעבודה עם ילדים ובני נוער. תרגול הטכניקות ע"י סימולציה.

 מובאות כאן חוות דעת על השתלמויות קודמות (ההשתלמות בנושא ניהול זמן ל-ADHD ניתנת לראשונה במרכז, ולכן אין עדיין חוות דעת ישירות).

"הקורס הוא בחירה מדויקת עבורי. הוא אפשר לי להתחיל לעבוד עם ילדים ומבוגרים עם הפרעת קשב. מיד לאחר הקורס יצאתי לדרך, מצוידת בידע ובכלים. הקורס הוא החתיכה בפאזל, שהיתה חסרה לי באותה תקופה, לאחר שנות לימודים רבות. כל דקה בקורס העשירה אותי בידע ונתנה לי את הכלים איך להוציא את הידע לפועל ולסייע לאנשים תודה לאיריס על הנכונות והרצון להעביר הלאה את כל הידע והניסיון                         הרב שצברה במשך שנים!."

שיר הולצר-בם 

מדריכת הורים, מאמנת ADHD, מאמנת אישית

בוגרת מחזור 4

 

"כהרגלה בקודש, איריס תמיד מסודרת וברורה וכל דבר מאורגן מראש. לא היה דבר שדברנו עליו ולא התנסינו בו. קבלנו את החומר כתוב לגבי כל תרגיל ותרגיל. יצאנו פשוט עם כלים מעשיים. היתי רוצה להציע לכל המטפלים שעוסקים בנושא שיגיעו לסדנה כזו, יחוו ויהנו ויוכלו לעזור אח"כ עם הכלים לכל המטופלים שלהם. אני ממליצה בחום."

חיה שקד, מטפלת בלקויות למידה והפרעות קשב, מאבחנת בשיטת ארלן.

"איריס יקרה!

כשחיפשתי לימודי אימון לקשב וריכוז, היו לי כמה דרישות ברורות: הקורס צריך להיות רציני, מקצועי, מקיף, מעמיק עם מבנה ברור, פרקטי ולצד זה קליל וזורם. המנחה צריך להיות אישיות שאני אתחבר אליה. התוכן צריך לכלול עבודה עם ילדים ומבוגרים. הגישה צריכה להיות משולבת אימון וטיפול. מי היה מאמין שאמצא את השילוב הזה? :)

מצאתי את כל זה ומעבר לזה בקורס שלך ששילב אימון לצד טיפול קוגניטיבי התנהגותי, קשב וריכוז לצד לקויות למידה, רצינות ועומק לצד משחקים והומור, עבודה עם ילדים לצד עבודה עם מבוגרים. מאד התחברתי אליך, את מנחה מעולה, מקצועית אמתית, מטפלת ומאמנת בחסד שלמדתי ממך המון (אפילו בתור מאמן מנוסה). לצד זה את בן אדם מקסים, נדיב, צנוע, עם יושרה מקצועית ואכפתיות כלפי מטופלים, מתאמנים והתלמידים שלך. ממליץ בחום על הקורס שלם, כולל את כל האשכולות להשלמת תמונה הוליסטית!

                                                        באהבה :)

יוסי גוטיןפשוט יחסים, מאמן לזוגיות, מאמן ADHD

בוגר מחזור 13

אני מזמינה אתכם להגיע להשתלמות בנושא ניהול זמן יעיל וקביעת סדרי עדיפויות לבעלי ADHD
ההשתלמות תתקיים ביום שישי
 03/11/2017   בשעות- 14:30-09:00

במכללת רמת גן, רחוב פנחס רוטנברג 87
(בניין 6 חדר 604)

עלות ההשתלמות - 500 ש"ח,
בהרשמה מוקדמת (עד ה 24/10/17) 450 ש"ח

ההרשמה להשתלמות מתבצעת טלפונית -

050-6874640

וניתן גם/או להשאיר פרטים בטופס: 

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.